Ветеринарна медицина

цей курс призначений для тих  ветеринарів, які планують чи працюють у мисливських господарствах аби акцентувати їх увагу на функції і завданнях  ветеринарних служб в сферах використання лісових ресурсів, ведення лісового і мисливських господарств та полювання в Україні.

Включає 4 блоки: Значення і завдання ветеринарних службЕкспертиза продуктів забою свинейДіагностика інфекційних хвороб та Діагностика і ПЛР діагностика АЧС, а також Попереднє оцінювання (3) та Підсумковий контроль (50 запитань).

— курс орієнтований на фахівців ветеринарної медицини, які провадять чи планують провадження господарської діяльності з ветеринарної практики і виробництва ветеринарних препаратів містить матеріали передового досвіду та інформацію, щодо підвищення кваліфікації лікарів ветеринарної медицини в Україні

— курс призначений для ознайомлення з основами державного регулювання в галузі бджільництва України, щодо контролю хвороб бджіл і виявлення занесення екзотичних хвороб та зниження ризиків у міжнародній торгівлі бджолами, продукцією бджільництва і вживаним бджільницьким інвентарем.

Заразний вузликовий дерматит великої рогатої худоби (ЗВД ВРХ) — курс «Стоп ЗВД ВРХ!»орієнтований на фахівців ветеринарної медицини, з метою запобігання загрози виникнення хвороби в Україні.

Африканська чума свиней — розширений аналог онлайн курсу по АЧС Міжнародного епізоотичного бюро (ЄС ASForce проект) орієнтований на лікарів ветеринарної медицини України.